25
жовтня

Здоров'я безцінне! Але скільки коштує повне обстеження організму?

Здоров'я безцінне! Але скільки коштує повне обстеження організму?

Повне обстеження організму корисно не тільки в тих випадках, коли вас щось турбує, але і як профілактичний захід. Адже іноді, на жаль, буває занадто пізно. Медпрацівники рекомендують робити повне обстеження організму раз в декілька років. Так ви зможете себе убезпечити від серйозних захворювань в запущеній формі. Звичайно, відвідувати гінеколога, уролога і перевіряти легені рекомендують не рідше, ніж раз на рік. Але всі інші обстеження можна робити раз у 2-3 роки. А після 45 років - щорічно. Таким чином, ви зможете виявити захворювання на ранній стадії та позбудетеся від нього без зайвих страждань та витрат часу. Також регулярні перевірки рекомендують робити людям з поганою спадковістю.

Стежити за своїм здоров'я вкрай важливо. Адже це головне, що у нас є. Але подібна педантичність коштує дорого. Повноцінне обстеження всього організму може обійтися в 10000 гривень, а то й більше. І далеко не всі можуть дозволити собі це задоволення.


Повне обстеження жіночого організму включає:

· Огляд у гінеколога й аналізи на інфекції сечостатевої системи.

· Аналіз на гормони щитоподібної залози.

· Аналіз на онкогенні штампи ВПЛ.

· Загальний аналіз крові.

· Мікроскопія мазка.

· УЗД внутрішніх органів (малого таза, черевної порожнини, щитоподібної залози, сечовивідної системи, молочних залоз).

До цього списку для повноти картини так само варто додати офтальмолога, стоматолога та невролога. Але у відсутності скарг до цих фахівців можна не звертатися.


Повне обстеження організму чоловіків включає:

· Загальний аналіз крові.

· Комплексне обстеження в уролога: аналізи, мазки, УЗД.

· Так само обов'язкові до відвідування кардіолог, стоматолог і гастроентеролог.

 

Скільки коштує повне медичне обстеження

У приватних клініках Києва таке обстеження обійдеться вам від 6000 до 11000 гривень. У регіонах ця ціна значно нижче: ви зможете переконатися у своєму здоров'ї від 2000 до 5000 гривень.


Пам'ятайте: профілактика - це те ж лікування, тільки дешевше і безпечніше! Тому включіть цю суму в ваші щорічні витрати. Деякі приватні клініки навіть пропонують час від часу знижки на обстеження організму у того чи іншого лікаря.

Не варто економити на собі. Якщо сума, яку ви відкладали на медичний огляд, вам терміново знадобилася в іншій справі, не міняйте свої плани! Грошик допоможе вирішити будь-які дрібні фінансові негаразди. 20 хвилин вашого часу, мінімальний пакет документів, і ви отримаєте швидкий кредит за одними з найвигідніших умов на ринку! Ми видаємо кредити будь-яким верствам населення України. Потрібен лише паспорт, код і доступ в інтернет!

Назад к списку