5
квітня

Чи можливо отримати кредит за один день?

Чи можливо отримати кредит за один день?

   Перша думка, що приходить в голову людині, у якої несподівано виникла кризова ситуація, що вимагає фінансових витрат: «Де взяти грошей за один день?». Напевно, кожен середньостатистичний громадянин України в першу чергу піде позичати у близьких, родичів, друзів або хороших знайомих. Але не у всіх випадках подібні спроби увінчаються успіхом.

            Наступним етапом стають кредитні установи: банки, ломбарди або ж МФО, які все більше набирають популярність в Україні. Отримання кредиту в банку вимагає значного пакета документів, якщо навіть не брати до уваги термін узгодження заявки. Ломбарди пропонують суми, які лише на 40-50% окупають цінності, що залишаються вами в заставу.

            Кредити онлайн. Заповнення і прийняття заявки на кредитування відбувається в режимі реального часу онлайн. Все, що вам необхідно для цього - справний пристрій і підключення до мережі, а також до 20 хвилин вільного часу. Більшість МФО вимагають мінімальний пакет документів - лише паспорт та ідентифікаційний код. Час розгляду заявки в більшості випадків обмежується 20 хвилинами. Дуже важливо зазначити, що цей вид фінансового сервісу доступний 24 години на добу 7 днів на тиждень без свят і вихідних.


Переваги сервісу онлайн-кредитування на сайті Грошик

Компанія щодня схвалює сотні заявок на мікрокредити для самих різних цілей. Наші переваги:

· Зручний онлайн-сервіс для оформлення позики;

· Вигідні умови кредитування;

· Відсутність прихованих комісій і додаткових платежів;

· Акції та програми лояльності для нових та постійних клієнтів;

· Можливість пролонгації терміну погашення позики;

· Цілодобова доступність сервісу з будь-якого міста України.


На сайті Грошик ви зможете оформити швидкий кредит онлайн з мінімальними витратами часу і найвигіднішими умовами!

Назад к списку