25
квітня

Як вийти з чорного списка боржників по кредитам

Як вийти з чорного списка боржників по кредитам

Якщо ви хочете отримати кредит, будьте готові до того, що потенційний кредитор буде перевіряти ваш рейтинг. Під рейтингом мається на увазі попередня кредитна історія і платоспроможність клієнта. В першу чергу неминуча відмова чекає на тих, хто знаходиться в чорному списку боржників. У цій статті ми розповімо, де знайти цей список, як його уникнути або ж, як вибратися з чорного списку боржників по кредитах.


Що таке чорний список боржників по кредитах

Все досить просто. Чорний список боржників по кредитах - це список українців, які недобросовісно поставилися до зобов'язань перед кредиторами. Ви в будь-який момент можете відстежити свій статус, але подивитися історію когось іншого не вийде, оскільки це замах на права інших громадян.

За які "гріхи" можна потрапити в чорний список:

- Надання неправдивих даних, прихована інформація, порука за підозрілих осіб.

- Фальсифікація документів або інші види шахрайства.

- Велика заборгованість по кредитах в інших компаніях.

Найбільший і єдиний певний ресурс для перевірки свого кредитного рейтингу - це Українське бюро кредитних історій. Раз на рік ви можете перевірити свою історію безкоштовно. Кожна наступна перевірка протягом року буде коштувати 50 гривень.


Як вийти з чорного списку боржників по кредитах

Завжди варто пам'ятати, що немає «чарівної пігулки». Процес виходу з чорного списку боржників буде тривалим. Але якщо слідувати простим рекомендаціям, він буде вельми ефективним.

Одним з варіантів є рефінансування. Ви можете погасити чинні заборгованості за допомогою нового кредиту. Виберіть компанію з більш лояльними умовами та постарайтеся домовитися про видачу необхідної суми.

Якщо ви не знайшли компанію для рефінансування, можете спробувати домовитися з чинним кредитором про перегляд або відтермінування платежів по кредиту. Так само з багатьма компаніями можна домовитися про реструктуризацію боргу.

Якщо ви намагаєтеся вийти з чорного списку боржників, зараз саме час почати економити та знайти додатковий заробіток.

Можна звернутися в МФО. Деякі мікрофінансові організації надають серйозні суми на термін понад 30 днів.


Якщо ж вас цікавить невелика сума для вирішення дрібних фінансових негараздів, ви завжди можете звернутися в Грошик! Лояльні умови, чуйна служба підтримки та робота 24/7 гарантують високу якість обслуговування клієнтів будь-якого соціального шару населення України.

Назад к списку