24
січня

Популярні швидкі кредити

Популярні швидкі кредити

Щороку кількість мікрофінансових організацій та їх клієнтів зростає мінімум на 15%. Таку статистику надає Українське бюро кредитних історій. Висхідний інтерес споживачів не дивує. МФО пропонують все більш вигідні умови кредитування та цікаві акції. У цій статті ми розповімо, чому швидкі кредити так популярні, і як вибрати правильну МФО.

У чому популярність швидких кредитів

Висхідний інтерес до галузі мікрокредитування має кілька причин. Розглянемо їх детальніше.

Нестабільна економіка. Пандемія, карантин, безробіття, падіння частини малого і середнього бізнесу вкрай негативно відбилися на гаманці населення. Зараз люди шукають будь-який спосіб залишитися на плаву, часто вдаючись до послуг мікрофінансових організацій.

Наростальна конкуренція серед МФО. Попит народжує пропозицію. Пропозиція народжує конкуренцію. Конкуренція веде до розвитку. Компанії, які займаються мікрокредитуванням, ведуть активну боротьбу за увагу клієнтів. Це сприяє вигоді потенційних позичальників. Оскільки МФО знижують ставки й утримують постійних клієнтів вигідними акціями.

Діджиталізація населення. Якщо раніше слова, на кшталт, «соціальні мережі», «інтернет» і «мобільний додаток» викликали в людей старше 35 років паніку, то тепер вони щосили користуються більшістю благ, які подарувала нам всесвітня павутина. Природно, це спричинило збільшення кількості користувачів послугами МФО.

Довіра до МФО. Сьогодні кожен другий українець хоч раз в житті користувався послугами мікрофінансової організації. Лідери ринку не раз підтвердили свої надійність, прозорість умов користування і гнучкість у відносинах з клієнтами.

              Грошик протягом декількох років підтверджує свою тверду позицію серед флагманів ринку мікропозик в Україні. Ми гарантуємо вигідні умови, комфортну співпрацю та сервісну команду професіоналів, які допоможуть вам у будь-яку секунду.

Назад к списку