7
вересня

Що таке реструктуризація боргу по кредиту

Що таке реструктуризація боргу по кредиту

Кредитний, як і будь-який інший вид договору, несе в собі певні зобов'язання. З боку позичальника - це своєчасне погашення відсотків і тіла кредиту. Якщо гроші не надходять на рахунок кредитної установи в обумовлений час, виникають прострочення. Залежно від виду договору, штрафи та пеня можуть накладатися вже з першого дня протермінування.

Реструктуризація кредиту в Україні

Будь-які банківські та небанківські структури використовують практично однакову схему кредитування, згідно з якою клієнт повертає гроші рівними щомісячними платежами. Відрізняються тільки суми та терміни кредитування. Якщо позичальник пропускає кілька регулярних платежів, з ним починають працювати юристи й колекторський відділ.

Одним з можливих виходів у ситуації, що склалася, може стати реструктуризація боргу. Це міра, яка застосовується до позичальників, що не в змозі виконувати свої матеріальні зобов'язання по кредиту. Реструктуризація боргу хоч і знижує тимчасове навантаження на позичальника, все ж тягне за собою переплату. Після внесення змін до договору з боржником, для нього встановлюються нові, більш гнучкі тимчасові рамки. Вся сума боргу ділиться на більший термін, що дозволяє зменшити щомісячну суму виплат. Реструктуризацію практикують як в банках, так і в мікрофінансових організаціях України. Рішення по кожному позичальнику приймається індивідуально.

Умови реструктуризації:

· Продовження термінів і зміна розмірів щомісячного платежу.

· Списання частини боргу за простроченням.

· Відстрочка по оплаті внесків.

· Рефінансування (можлива співпраця з МФО).

           У разі використання рефінансування ви берете у фінансовій компанії позику під менші відсотки, щоб погасити проблемний кредит з вищою ставкою. Саме в такій ситуації на допомогу приходить МФО.

Щоб уникнути зіпсованих відносин з банком і спілкування з кредиторами, краще здійснювати оплати за кредитами вчасно. Якщо ж на цей час у вас виникли фінансові труднощі, варто скористатися послугами Грошика. Ми пропонуємо швидкі кредити на вигідних умовах з конкурентною по ринку процентною ставкою і високим рівнем позитивних заявок.

Назад к списку